WWE Forum

Daha kaliteli hizmet için üye olunuz!!!
WWE Forum

WWE:World Wrestling Entertainment DGE:Dunya Gures Eglencesi WWE=DGE Profesyonel Güreş Amerikan Güreşi

Hepinizi DGE Oyunumuza bekliyoruz
Co-Admin siteden ayrılmıştır.

  cody rhodes & ted dibiase

  Paylaş
  avatar
  Matt_Hardy_Jeff_Hardy
  Aktif Üye
  Aktif Üye

  Mesaj Sayısı : 557
  Kayıt tarihi : 20/07/09
  Yaş : 23
  Nerden : evden

  cody rhodes & ted dibiase

  Mesaj tarafından Matt_Hardy_Jeff_Hardy Bir Perş. Tem. 30, 2009 4:23 pm

  cody rhodes
  Güreş öncesi yaşamı [değiştir]Rhodes'un lisede başarılı bir güreş kariyeri vardı. İlk yıllarında Georgia state turnuvasını kazandı, yenilmezlik serisi oldu ve 189 lb title'ı son sınıfa kadar başarıyla korudu. Liseyi bitirdikten sonra oyunculuk okuluna girdi.


  Kariyeri [değiştir]
  Ohio Valley Wrestling [değiştir]Rhodes, Ağustos 2006 ortalarında Shawn Spears ile takım oluşturdu ve Deuce 'n Domino ile OVW Southern Tag Team Championship için çekişmeye başladılar. 18 Ekim ve 13 Aralık 2006' da bu kemerleri onlardan iki kez aldılar. Rhodes ve Spears takım şampiyonlarıyken araları açılmaya başladı. İki isim Spears' ın, Rhodes' un tekli kariyerindeki başarıları kıskanması sonucu çekişmeye başladılar. Rhodes, 17 Şubat 2007'deki house show'da OVW Heavyweight Championship' i Paul Burchill' den kazanınca araları açıldı, Rhodes bu kemeri bir gün sonra tekrar Paul Burchill' e kaybetti. Spears' da buna yanıt olarak OVW Television Championship' i kazandı. 11 Nisan'da takım kemerlerini kaybettiler. Rhodes, 6 Temmuz 2007' de eski takım arkadaşı, yeni düşmanı Spears' ı yendi ve yeni OVW Television Champion oldu. Bir hafta sonra kemeri Spears' a kaybetti.

  Ted DiBiase
  Vikipedi, özgür ansiklopedi
  Git ve:kullan,ara
  Theodore Marvin DiBiase 18 Ocak 1954'te doğdu. "Milyon Dolarlık Adam" olarak adlandırılan bir Profesyonel güreşçidir. Eskiden İşaretle Calaway (The Undertaker) ile takımdı.Takım ismi: Milyon Dolarlık Takım (The Million Dollar Dream) 'di. Bitirici Hareketi: Milyon Dolarlık Rüya'dır.

  The Million Dollar Team Menejerleri:

  Sherri Martel, Virgil Jimmy "The örs" Neidhart
  World Wrestling Entertainment [değiştir]
  İlk görünüşü ve Hardcore Holly ile takım oluşu (2007–2008) [değiştir]
  Cody Rhodes, William Regal ile maçı sırasında30 Haziran 2007'de Rhodes, "Cody Rhodes" ismiyle SmackDown şovundan önce maça çıktı ve Daivari' yi yendi. 2 Haziran Raw' da, Cody Rhodes, Dusty Rhodes ve Randy Orton ile arka alanda konuşurken yer alarak televizyonda ilk görünüşünü yaptı. Bu konuşmada Orton, Cody' e kendini tanıttı ve babasına (Dusty Rhodes) ona saygı duymadığını göstermek için tokat attı. 9 Haziran' da, Rhodes, Orton'a tokat attı ve bir sonraki hafta iki isim karşı karşıya geldiler. Bu Rhodes'un ilk WWE maçıydı ama kaybetti. The Great American Bash'de Orton tarafından saldırıya uğrayan babasına yardım etti. Sonraki gece yapılan Raw 'da Rhodes, Orton'a meydan okudu fakat yine kaybetti. Orton, Shawn Michaels ve Rob Van Dam'e de yaptığı gibi kariyerini bitirmek için Rhodes'ın babasının kafasına tekme attı.

  Rhodes'in sonraki hikayesi, Daivari ile rekabete girmek oldu. 30 Haziran' da Rhodes onu pinledi ve şirketteki işini korudu. Bu rekabetin ortasında, The World's Greatest Tag Team ile de çekişmeye başladı, takımın iki üyesi Shelton Benjamin ve Charlie Haas'ı tekli maçlarda yendi. İki çekişme birleştirildi, Rhodes, Paul London ve Brian Kendrick ile birlikte, The World's Greatest Tag Team ve Daivari' yi altı kişilik takım maçında yendiler. Bir hafta sonra, Rhodes ve Mickie James takım olup Daivari ve Jillian Hall' ı yendiler, bu maçta Rhodes, Daivari'yi Snap DDT ile pinledi.

  Üç hafta sonra, Hardcore Holly ile çekişti ve ona üç kere yenildi. Maçlarında Holly' i inatla zorlaması, pine yaklaşması sonucu Rhodes sonunda Holly' nin saygısını kazandı, iki isim takım oluşturdular. Alabama Slam ile Paul London ve Brian Kendrick takımı ve The Highlanders takımını yendiler, böylece World Tag Team kemerleri için maça çıkma hakkı elde ettiler. Survivor Series' de takım kemerleri için Lance Cade ve Trevor Murdoch ile mücadele ettiler ama başarılı olamadılar. Aynı zamanda bu Rhodes'ın televizyondaki ilk kemer ve pay-per-view maçıydı. 19 Kasım 2007'de, Hardcore Holly ile dördüncü kez karşılaştı, bu kez maçı kazandı. Maçtan sonra Randy Orton ikisine de saldırdı.

  10 Aralık 2007' de, Raw' ın 15.yıl kutlamasında, Rhodes ve Holly, Lance Cade ve Trevor Murdoch takımını yenerek kemerleri kazandılar, ayrıca bu Rhodes'ın WWE'deki ilk kemeriydi. Bir sonraki hafta kemerlerini korudular. Santino Marella ve Carlito, Paul London ve Brian Kendrick takımlarına karşı da kemerlerini başarıyla korudular. Mayıs ayında, Ted DiBiase, Rhodes ve Holly ile çekişmeye başladı. Ted DiBiase, WWE güreşçisi olarak ilk maçında onların kemerlerini almak istiyordu.


  Ted DiBiase ve Manu ile ittifakı; The Legacy (2008–) [değiştir]
  Rhodes 2008 yılında29 Haziran Night of Champions' da, Rhodes, Holly' e saldırdı ve DiBiase' nin partneri olduğunu açıkladı, maçı onun kazanmasına yardım etti. Böylece Rhodes, kötü adam olmuş oldu. Kemerleri bir ay kadar tuttuktan sonra, 4 Ağustos'ta John Cena ve Batista' ya kaybettiler. Sonraki hafta kemerlerini geri aldılar. Rhodes ve DiBiase ikilisine Manu'da katıldı ve bu üçlü, ikinci jenerasyon starların oluşturduğu grubu kurdular. 27 Ekim 2008 Raw şovunda kemerlerini CM Punk ve Kofi Kingston' a kaybettiler.

  Bu sırada, Rhodes, DiBiase ve Manu, Randy Orton ile bir hikayeye girmeye başladılar, Orton onları aşağılamaya ve eleştirmeye başladı, ayrıca 3 Kasım Raw 'da DiBiase' ye saldırdı. Survivor Series'de, Rhodes, Orton'ın kaptanlığını yaptığı Eliminasyon maçına katıldı ve Orton ile birlikte elenmeden kalan tek kişi oldu. Rhodes ve Manu, Orton'ın ittifak teklifini kabul ettiler. Kendilerini "The Legacy" olarak Triple H ve Batista' ya karşı yaptıkları handicap maçında tanıttılar. Orton, Legacy üyelerini denemeye başladı ve iki hafta sonunda Manu ve Sim Snuka gruptan atıldı. 12 Ocak'ta, Manu ve Snuka, dönüşünü yapan DiBiase ile birlikte Rhodes'a Orton'a saldırması için bir şans verdiler ama Rhodes kabul etmedi. Manu ve Snuka, Orton'a saldıracakken DiBiase, Manu ve Snuka' ya saldırarak Orton ve Rhodes' a katıldı ve The Legacy' nin üyesi oldu. 26 Nisan Backlash'de, Rhodes, DiBiase ve Orton, Triple H, Batista ve Shane McMahon takımını yendi ve maç kuralına göre Orton, WWE kemerini aldı.


  Kişisel yaşamı [değiştir]Rhodes, Dusty Rhodes' ın oğlu ve "Goldust" olarak bilinen WWE güreşçisi Dustin Rhodes' in kardeşidir. Ayrıca "Typhoon" ya da "Tugboat" olarak bilinen Jerry Sags ve Fred Ottman' ın yeğenidir. 31 Mart 2007' de WWE Hall of Fame seremonisinde Rhodes, kardeşi Dustin ile birlikte babası Dusty Rhodes' u Hall of Fame' e takdim etti.


  Güreşte [değiştir]Bitirici ve diğer hareketleri
  Cross Rhodes (Rolling cutter) – 2009–
  The Silver Spoon DDT (Flowing snap DDT)
  Bionic elbow
  Bulldog
  Crossbody, bazen top rope' dan
  Dropkick, bazen top rope' dan
  Moonsault
  Pointed knee drop
  Punching combination
  Russian legsweep
  Snap scoop powerslam
  Menajerleri
  Cherry
  Giriş müzikleri
  Rhodes giriş müziği olarak ""Out to Kill"' i kullanıyordu. Ted DiBiase ile takım olduktan sonra (daha sonra tek başına) Priceless müziğini kullanmaya başladı. Daha sonra Rhodes ve DiBiase, Priceless müziğinin remix versiyonunu kullanmaya başladılar.

  Şampiyonlukları ve başarıları [değiştir]
  Rhodes, DiBiase ile birlikte World Tag Team şampiyonuykenOhio Valley Wrestling
  OVW Heavyweight Championship (1 kere)
  OVW Southern Tag Team Championship (2 kere) – Shawn Spears ile
  OVW Television Championship (1 kere)
  Pro Wrestling Illustrated
  Kendini En Çok Geliştiren Güreşçi (2008)
  2008 yılında PWI 500' de 79. oldu.
  World Wrestling Entertainment
  World Tag Team Championship (3 kere) – Hardcore Holly ile (1) ve Ted DiBiase ile (2)
  avatar
  619
  Süper Moderatör
  Süper Moderatör

  Mesaj Sayısı : 1412
  Kayıt tarihi : 15/07/09
  Yaş : 25
  Nerden : istanbul

  Geri: cody rhodes & ted dibiase

  Mesaj tarafından 619 Bir Ptsi Ağus. 03, 2009 1:20 am

  doğru düzgün kopyala yapıştır yapsaydın Very Happy
  avatar
  Matt_Hardy_Jeff_Hardy
  Aktif Üye
  Aktif Üye

  Mesaj Sayısı : 557
  Kayıt tarihi : 20/07/09
  Yaş : 23
  Nerden : evden

  Geri: cody rhodes & ted dibiase

  Mesaj tarafından Matt_Hardy_Jeff_Hardy Bir Ptsi Ağus. 03, 2009 1:23 am

  böle oldu Very Happy
  avatar
  619
  Süper Moderatör
  Süper Moderatör

  Mesaj Sayısı : 1412
  Kayıt tarihi : 15/07/09
  Yaş : 25
  Nerden : istanbul

  Geri: cody rhodes & ted dibiase

  Mesaj tarafından 619 Bir Ptsi Ağus. 03, 2009 1:34 am

  bir daha kine dikkat et tmm mı Very Happy
  avatar
  Matt_Hardy_Jeff_Hardy
  Aktif Üye
  Aktif Üye

  Mesaj Sayısı : 557
  Kayıt tarihi : 20/07/09
  Yaş : 23
  Nerden : evden

  Geri: cody rhodes & ted dibiase

  Mesaj tarafından Matt_Hardy_Jeff_Hardy Bir Ptsi Ağus. 03, 2009 5:37 am

  tmm dostum
  avatar
  rey_mysterio
  VIP Üye
  VIP Üye

  Mesaj Sayısı : 140
  Kayıt tarihi : 12/07/09
  Yaş : 22
  Nerden : istanbul

  Geri: cody rhodes & ted dibiase

  Mesaj tarafından rey_mysterio Bir Çarş. Ağus. 12, 2009 2:58 pm

  kardeş bu gurubun adı cody rhodes & ted dibiase değil the prisles

  warninq
  Yeni Üye

  Mesaj Sayısı : 34
  Kayıt tarihi : 09/08/09

  Geri: cody rhodes & ted dibiase

  Mesaj tarafından warninq Bir Cuma Ağus. 14, 2009 2:03 am

  Artk 2si çıksa bile The Legacy diye çıkıyolar kardeş.
  avatar
  mert1011
  Üye
  Üye

  Mesaj Sayısı : 190
  Kayıt tarihi : 23/07/09
  Yaş : 22
  Nerden : Evden

  Geri: cody rhodes & ted dibiase

  Mesaj tarafından mert1011 Bir Cuma Ağus. 14, 2009 2:20 am

  Evet The Legacy
  avatar
  Jeffrey Nero Hardy
  Moderatör
  Moderatör

  Mesaj Sayısı : 605
  Kayıt tarihi : 25/07/09
  Yaş : 22
  Nerden : istanbul

  Geri: cody rhodes & ted dibiase

  Mesaj tarafından Jeffrey Nero Hardy Bir Perş. Ağus. 20, 2009 11:57 pm

  DX e karşı summerslamde
  avatar
  619
  Süper Moderatör
  Süper Moderatör

  Mesaj Sayısı : 1412
  Kayıt tarihi : 15/07/09
  Yaş : 25
  Nerden : istanbul

  Geri: cody rhodes & ted dibiase

  Mesaj tarafından 619 Bir Cuma Ağus. 21, 2009 2:13 am

  DX alırr

   Forum Saati Çarş. Ara. 12, 2018 10:46 pm